Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Апасиев: ДУИ е појак од УНЕСКО

0 65

Универзитетскиот професор Димитар Апасиев, на својот Фејсбук профил објави интересен статус за политичката партија ДУИ.

-ДУИ е појако од УНЕСКО, напиша Апасиев на Фејсбук.

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.