Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Бурни реакции: Твитерџиите ја повикаа Мира-Дизел да се изјасни за патарините

0 45

Социјалните мрежи во последните два дена во фокус ги ставија новите цени на патарините, кои ги најави Владата.

Еве дел од реакциите на твитер:

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.