Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Видео од ураганското невреме во Преспа

0 191

Постирано од Јани Бојаџи: „Ова се случи пред половина час во Преспа! Ништо не е поубаво но и пострашно од природата во исто време! Боже, колку многу “природа”!“

Ова се случи пред половина час во Преспа! Ништо не е поубаво но и пострашно од природата во исто време! Боже, колку многу "природа"!

Gepostet von Jani Bojadzi am Mittwoch, 10. Juli 2019

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.