Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Груевски на забава во Будимпешта во друштво на екс Плејбој зајачица (ФОТО)

0 152

Поранешна плејбој зајачица за руското издание на Плејбој Вивиен Чене е личноста која се фотографирала со екс премиерот Никола Груевски на бизнис забавата во Будимпешта.

Атрактивната Вивиен по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер.

На нејзиниот инстаграм профил, каде објавува професионални фотографии од неа и рекламира производи, има над 35.000 следбеници.

На забавата, покрај со Груевски, екс Плејбој зајачицата може да се забележи дека се сликала и со голем број од останатите гости.

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.