Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Додека се бориме за УНЕСКО и влегуваме во ЕУ, пронајдена када на дното на Охридско езеро

0 2,272

Членовите на нуркачкиот центар од Охрид, Акватек, на својата ФБ страница објавија фотографии направени од дното на Охридското Езеро.

„Некој си го реновирал клозетот. Секоја чест, Браво. Локација: Помеѓу Срјшче и Мостот на Желбите, 100 метри од брегот, длабочина 5 метри“, напишаа од Акватек.

Членовите на нуркачкиот центар од Охрид, Акватек, на својата ФБ страница објавија фотографии направени од дното на Охридското Езеро.

„Некој си го реновирал клозетот. Секоја чест, Браво. Локација: Помеѓу Срјшче и Мостот на Желбите, 100 метри од брегот, длабочина 5 метри“, напишаа од Акватек.

 

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.