Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Место на припреми со ПСЖ Нејмар се дружи со Кристијано Роналдо во Торино (ФОТО)

0 107

ПСЖ и Нејмар се една од главните вести во сите спортски медиуми откако францускиот клуб во понеделникот објави дека Бразилецот требало, а не се појавил на припремите за новата сезона.

Нејмар очигледно прави се за да ги натера луѓето во Париз да го продадат.

Тоа што ПСЖ најави дека ќе го казни изгледа баш и не го интересира Бразилецот.

Имено, Нејмар место да се подготвува со ПСЖ за новата сезона се дружи во Торино со Кристиано Роналдо и неговиот пријател Рикардо Регуе.

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.