Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Оти Пендаровски не ја гледа Силјановска у ОЧИ додека дебатираат?

0 48

Оти Пендаровски не ја гледа Силјановска у ОЧИ додека дебатираат? – запраша лидерот на Левицата, Димитар Апасиев по синоќешната дебата на Канал 5 помеѓу претседателските кандидати Гордана Силјановска Давкова, поддржана од ВМРО-ДПМНЕ и Стево Пендаровски, поддржан од СДСМ и ДУИ.

Одоговорот е очигледен, но секој нека размисли со своја глава!

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.