Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Поради сообраќајка во прекин сообраќајот на скопската обиколница

0 57

Поради сообраќајна несреќа изутринава во прекин е сообраќајот на скопската обиколница кај клучката Радишани, во правец од Волково кон Смилковци.

Од АМСМ информираат дека до нормализацијата на сообрачајот возилата се пренасочуваат кај клучката Качанички пат кон Скопје.

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.