Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Супер Марио со единствена и неодолива понуда: Нарачајте пица и добијте гратис лимонада

0 64

Супер Марио не престанува да мисли на Вас, наградете се со супер освежување и вкусете ја најдобрата пица во градот.

Летото е пред нас, па високите тепмератури доаѓаат во пакет со него.

Сите ние размислуваме како да се разладиме, кој е најдобриот избор и дали е тој вистинскиот?

Сепак, кога за пријател го имаме млечниот ресторан Супер Марио, нема потреба од лутање и размислување, напротив, менџарeскиот тим е овде да мисли за сите вас.

Отсега, Супер Марио ја претставува единствената, неодоливата и највкусната понуда која не смеете да ја пропуштите, а истата гласи:

Со нарачана средна пица, добивате гратис чаша лимонада (боровница), или пак, вкусете ја фамилијарната пица и добијте гратис флаша (1.5л) од лимонада – боровница!

Контактирајте не на 077 755 426 или 078 295 933, посетете не, лоцирани сме во центарот на градот во зградата позади нама, Ви посакуваме добар апетит!

 

 

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.