Ексклузивности, актуелности и медиум од доверба!

Штип повторно во пламен: Утрово запалено ново возило – “Ауди”

0 601

Утрово повторно запален автомобил.

Огнот го зафатил автомобилот марка “Ауди“ паркиран на улицата “Черења“.
Автомобилот е сопственост на А.А.

Како и во претходните случаеви за мотивите на опожарувањето, надлежните молчат.

Напиши Одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.